forumnju z rachunkiemofertaDruga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma.

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma.

 

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma. (2017-11-08 04:37)

Jak to jest. Teść ma druga fakturę. Ma ofertę wszystko za 29 i dodatkowy 9. Patrzę na fakturę a tam jeb ponad 46zl. To jest do uja nie podobne.


Ja rozumiem że infolinia 801 jest płatna bo na moim numerze dzwoniłem i mi doliczono. 


Ale ze teść tam naliczylo kilka złotych? Muszę to u niego sprawdzić. Później reklamacja poleci. 

 

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma. (2017-11-08 16:17)

Mam dokladnie to samo. Na liscie polaczen licza sobie internet. Jedna wielka sciema. Nie polecam

 

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma. (2017-11-08 18:45)

Witam
- coś było wykonywane poza limit ?!
- infolinia, połączenia międzynarodowe, sms-y specjalne lub itp:)

 

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma. (2017-11-09 18:40)

to jest odpowiedź na post:

Mam dokladnie to samo. Na liscie polaczen licza sobie internet. Jedna wielka sciema. Nie polecam


Skąd wiesz, że masz to samo? Przecież autor wątku nie napisał, za co teściowi podniosło rachunek? Może dzwonił na wyspy Hula-gula, wysyłał  sms-y specjalne do wzdychających pań? ;) 


Na liście połączeń internet jest "iiczony" (rozmowy i smsy zresztą też), dopóki kwota rachunku nie osiągnie 29zł (lub 39zł - zależy jaka opcja). Może najpierw poczytać ze zrozumieniem jak działa nju z rachunkiem. A jeśli rzeczywiście w billingu się nie zgadza - reklamować do BOK.

[edytowane przez stanley99 o 19:21 w dniu 2017-11-09]
 

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma. (2017-11-17 11:43)

Powiedzcie jak to jest z ofertą nju 29 + 9 drugi numer? Chciałam zdecydować się na tą ofertę ale sama już nie wiem bo większość osób pisze że nie płacą 38 zl tylko dużo więcej. W takim razie o co tutaj chodzi? Czy to ściema czy faktycznie wychodzi 38 złotych?

~angelika

 

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma. (2017-11-17 12:19)

to jest odpowiedź na post:

Powiedzcie jak to jest z ofertą nju 29 + 9 drugi numer? Chciałam zdecydować się na tą ofertę ale sama już nie wiem bo większość osób pisze że nie płacą 38 zl tylko dużo więcej. W takim razie o co tutaj chodzi? Czy to ściema czy faktycznie wychodzi 38 złotych?


Podbijam pytanie za co doliczają przy 2 numerach 29+9 ?

~paul

 

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma. (2017-11-17 12:23)

@angelika, powiem może tak:
w nju z rachunkiem jestem ponad rok i ANI RAZU nie zauważyłem jakiegoś nieuzasadnionego zawyżania faktur. Zawsze jeśli limit został przekroczony, miało to swój powód, np. sms premium, połączenia na infolinie, itp.


Na tym forum obserwowałem już wiele postów pt. "Zawyżona faktura! Okradliście mnie! Złodzieje!!!". Tylko że nikt ani razu nie podał żadnych konkretów czego dotyczył rzekomo zawyżony rachunek. Nawet nie wspomniał, czy w ogóle zajrzał do listy połączeń, starał się cokolwiek przeanalizować, policzyć. A przecież niektóre usługi są dodatkowo płatne, nie tylko smsy premium, np. rozmowy międzynarodowe również (nie mylić z roamingiem), infolinie, itp.



[edytowane przez stanley99 o 12:31 w dniu 2017-11-17]
 

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma. (2017-11-18 20:28)

to jest odpowiedź na post:

Powiedzcie jak to jest z ofertą nju 29 + 9 drugi numer? Chciałam zdecydować się na tą ofertę ale sama już nie wiem bo większość osób pisze że nie płacą 38 zl tylko dużo więcej. W takim razie o co tutaj chodzi? Czy to ściema czy faktycznie wychodzi 38 złotych?






Ja też mam tą ofertę, pierwszy rachunek dostałam 89 zł, zgłosiłam reklamację która na drugi dzień została uznana i rachunek pomniejszono do należnej kwoty takiej jaka powinna być. Więc zamiast pisać tu to piszcie reklamację do NJU. sYSTEM ŹLE NALICZA KOSZTY. ZGŁASZAĆ, ZGŁASZAĆ, ZGŁASZAĆ!

 

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma. (2017-11-19 20:13)

to jest odpowiedź na post:

Więc zamiast pisać tu to piszcie reklamację do NJU. sYSTEM ŹLE NALICZA KOSZTY. ZGŁASZAĆ, ZGŁASZAĆ, ZGŁASZAĆ!


Tutaj jest tylko (czy może aż...;) forum użytkowników i żadna reklamacja się tu nie "załatwi".  
Oczywista oczywistość - jeśli ktoś czuje się poszkodowany, należy zgłaszać do BOK, do czego nie raz tu zachęcałem. System może zawierać błędy, w końcu jest tworzony przez ludzi. Na razie chyba miałem szczęście... ;) Chociaż wróć - ostatnio dostałem fakturę na 38,03, a nie przypominam sobie, abym korzystał czegoś poza standardem. Ale za 3gr nie będę wertował billingu... ;)

odpowiedź

Druga faktura. Miało być 29 plus 9 a nie ma. | jackbb (08.11.2017, 04:37)

Jak to jest. Teść ma druga fakturę. Ma ofertę wszystko za 29 i dodatkowy 9. Patrzę na fakturę a tam jeb ponad 46zl. To jest do uja nie podobne.


Ja rozumiem że infolinia 801 jest płatna bo na moim numerze dzwoniłem i mi doliczono. 


Ale ze teść tam naliczylo kilka złotych? Muszę to u niego sprawdzić. Później reklamacja poleci. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 1 zalogowanych użytkowników