forumnju z rachunkiemofertaRóżnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł

 

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł (2017-10-04 11:09)

Witam.
Jakie są różnice w ofercie między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę za 29 zł poza tym, że w nju z rachunkiem masz umowę a w nju na kartę nie ?


Tylko to że w nju z rachunkiem masz w kwocie max 29 zł także dzwonienie na telefony stacjonarne a w nju na kartę za 29 zł dzwonienie jest dodatkowo płatne max 10 zł ?

~kirman

 

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł (2017-10-05 14:33)

Poza rozmowami na stacjonarne różnica jest m.in. usłudze VoWiFi
W wersji z rachunkiem można z tego korzystać za granicą a w ofercie na kartę tylko na terenie kraju.


Różnica jest też w sposobie zmiany ofert i usług ale to wynika z rodzaju zobowiązania. W wersji na kartę zmieniasz praktycznie wszystko od razu kiedy Ci się zachce a w wersji z rachunkiem część rzeczy dopiero w następnych okresie rozliczeniowym (np. zmiana oferty na tańszą, droższą czy nowszą).

 

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł (2017-10-05 19:06)


No i chyba najważniejsze: w wersji z rachunkiem można dokupić drugi numer za jedyne 9zł, który korzysta z tej samej puli usług jak pierwszy.
 Inaczej pisząc: za max 38zł (29zł+9zł) masz 2 nr-y, które mogą korzystać z nielimitowanych rozmów komórkowych, stacjonarnych, SMS, MMS, 10GB internetu (na start, potem przez 2 lata jest zwiększany w miarę stażu), w tym 1,46GB w UE. Czyli pisząc jeszcze inaczej: wychodzi średnio 19zł/nr za ofertę praktycznie "no limit".


Co prawda jest to usługa abonamentowa, lecz okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 mc, nie ma wielomiesięcznych zobowiązań, "cyrografów".

 

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł (2017-10-05 23:22)

<cite class="content">Witam.
Jakie są różnice w ofercie między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę za 29 zł poza tym, że w nju z rachunkiem masz umowę a w nju na kartę nie ?


Tylko to że w nju z rachunkiem masz w kwocie max 29 zł także dzwonienie na telefony stacjonarne a w nju na kartę za 29 zł dzwonienie jest dodatkowo płatne max 10 zł ?
mam nju z rachunkiem a mam opcję 10 zł na stacjonarne teraz nie wiem co mam ?

693956452 NJU tatlesz@gmail.com
</cite>

~tatlesz

 

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł (2017-10-06 18:42)

to jest odpowiedź na post:

mam nju z rachunkiem a mam opcję 10 zł na stacjonarne teraz nie wiem co mam ?
<font color="#185d68">
</font>
693956452 NJU tatlesz@gmail.com


<font color="#185d68">
</font>
Nie wiesz co masz? Przecież można samemu sprawdzić na koncie online - przez stronę albo w aplikacji mobilnej. Wystarczy wejść w bieżące wykorzystanie. Jeśli jeszcze masz "wszystko komórkowe" (czy jakoś tak), gdzie było rozbicie na max 29zł-komórkowe + max 10zł-stacjonarne, to czym prędzej zmień na "wszystko - nie więcej niż 29zł" ;)
 Przy czym uwaga, jak wyżej napisał @grzesk: w Nju z rachunkiem zmiana wejdzie w życie od następnego okresu rozliczeniowego.
<font color="#185d68">
</font>
Tak przy okazji, co prawda nie mój cyrk... itd. - zawsze podajesz na publicznych forach swój nr telefonu i email? 
<font color="#185d68">
</font>
P.S. Spojrzałem przypadkiem w oferty na kartę i widzę, że za max 29zł są już razem komórkowe+stacjonarne. Czyli dla pojedynczego numeru oferta zbliżona do nju z rachunkiem. Z tym, że jak już tu wspomniano: nie można dokupić drugiego nru za 9zł, oraz nie działa WiFi Calling za granicą.

odpowiedź

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł | ~kirman (04.10.2017, 11:09)

Witam.
Jakie są różnice w ofercie między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę za 29 zł poza tym, że w nju z rachunkiem masz umowę a w nju na kartę nie ?


Tylko to że w nju z rachunkiem masz w kwocie max 29 zł także dzwonienie na telefony stacjonarne a w nju na kartę za 29 zł dzwonienie jest dodatkowo płatne max 10 zł ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników