forumnju na kartęofertawszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł?

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł?

 

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł? (2017-10-13 15:40)

Witam
Jakoś nie potrafię znaleźć istotnej różnicy pomiędzy tymi ofertami, ale nie dość uważnie doczytałem.
Aktualnie korzystam z "Wszystko komórkowe".
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
Mariusz

 

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł? (2017-10-13 17:28)

W taryfie wszystko komórkowe nie więcej niż 29zł zawsze płace więcej, co więcej olali mnie i wyłączyli mi numer, pomimo, że miałam u nich 2 inne. Albo mają w bazie śmietnik albo takie podejście pracowników, że żal mówić. Z zasięgiem podczas podróży po Polsce tez nie najlepiej. Ja się przenoszę bo uważam że są złodziejami, mają ukryte koszty. 

 

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł? (2017-10-14 07:50)

to jest odpowiedź na post:

W taryfie wszystko komórkowe nie więcej niż 29zł zawsze płace więcej, co więcej olali mnie i wyłączyli mi numer <...>
Ja się przenoszę bo uważam że są złodziejami, mają ukryte koszty. 


Płacisz więcej, więc za to wyłączyli ci numer... ciekawa teza.


Jeśli dzwoniłeś np. na stacjonarne, albo z Polski za granicę, albo infolinie, albo np. wysyłałeś SMS-y premium nic dziwnego, że we "wszystko komórkowe nie więcej niż 29zł" mogli naliczyć więcej niż 29zł. Sieć Nju jest dla świadomych użytkowników, umiejących czytać zasady usług, cenniki, billingi, itp. ;-) Ale przymusu nie ma, jest spory wybór, konkurencja. Powodzenia na nowej drodze, że tak napiszę: życia komórkowego ;-)


Do Autora wątku, główne różnice:
"wszystko komórkowe za 29zł" - max 29zł do komórkowych+max 10zł na stacjonarne. Czyli mogłeś zapłacić 39zł, jeśli dzwoniłeś także na stacjonarne.
"wszystko nie więcej niż 29zł" - max 29 za komórki + stacjonarne. 


http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,wszystko-komorkowe-za-29-zl

http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,wszystko-nie-wiecej-niz-29-zl

[edytowane przez stanley99 o 09:34 w dniu 2017-10-14]
 

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł? (2017-10-16 14:23)

Bardzo dziękuję za pomoc. Wygląda na to, że ""wszystko nie więcej niż 29zł" wygrywa o 10 złotych w kieszeni.
Pozdrawiam
Mariusz

~gość1508156637332

 

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł? (2017-10-16 14:38)

Próbowałem przed chwilą aktywować ""wszystko nie więcej niż 29zł"" ale dostałem taki komunikat:

<span >Usługa Wszystko za nie więcej niż29zł wyklucza się z usługą Wszystko Komórkowe nju/karta.

Czy jeśli zdezaktywuję dotychczasową usługę ""wszystko komórkowe za 29zł" nie zostanę bez żadnej usługi?

 

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł? (2017-10-16 15:31)

Witam,
żeby aktywować usługę  "wszystko nie więcej niż 29zł" najpierw musisz wyłączyc tę usługe, którą masz teraz, czyli  "wszystko komórkowe za 29zł" .
Czyli:
1. wyłącz STARĄ usługę
2. włącz NOWĄ usługę
... i czekaj na koniec okresu rozliczeniowego. Obydwie będą mały status "w trakcie zmiany" (jeśli dobrze pamiętam :-)
Nie obawiaj się, że zostaniesz bez żadnej usługi. Stara usługa będzie działała do końca aktualnego okresu rozliczeniowego. Z początkiem nowego okresu rozliczeniowego stara usługa zostanie wyłączona, a włączona zostanie NOWA. No i od tej pory 10 zł "w kieszeni" jak się wyraziłeś.
Tak to się właśnie odbyło, kiedy ja zmieniałem usługi.  Oczywiście dotyczy to oferty z ABONAMENTEM.
Pozdrawiam.
              

[edytowane przez bobi o 15:35 w dniu 2017-10-16]
 

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł? (2017-10-17 15:27)

Dzięki, tylko że ja korzystam z oferty na kartę i nie mam abonamentu. Też tak będzie działać?
Pozdrawiam

 

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł? (2017-10-19 16:02)

Nie chciałbym wprowadzać w błąd. Z innych postów wynika, że w ofercie na kartę, po zalogowaniu na swoje konto samodzielnie wyłączasz i włączasz usługi, a te przestają albo zaczynają działać od razu.
Ale lepiej się upewnij. :-)
Pozdrawiam.

 

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł? (2017-10-23 09:11)

Witam,
czy jeśli korzystam z "wszystko komórkowe" i mam ze stażu zwiększony pakiet internetowy to po zmianie na "wszystko nie więcej niż 29" będę nadal mógł korzystać z tego powiększonego pakietu? 

odpowiedź

wszystko komórkowe czy Wszystko za nie więcej niż 29 zł? | roq (13.10.2017, 15:40)

Witam
Jakoś nie potrafię znaleźć istotnej różnicy pomiędzy tymi ofertami, ale nie dość uważnie doczytałem.
Aktualnie korzystam z "Wszystko komórkowe".
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
Mariusz
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

54 gości i 0 zalogowanych użytkowników