forumnju z rachunkiemusługibrak dostepu do sieci !

brak dostepu do sieci !

 

brak dostepu do sieci ! (2017-09-21 13:21)

Witam.
Od 30 min mam brak sieci. Co jest grane ?
Rachunek mam opłacony.
Sa jakies prace konserwacyjne w szczecinie czy jak ?

 

brak dostepu do sieci ! (2017-09-21 13:27)

Potwierdzam brak możliwości zalogowania się do NJU/ORANGE w Szczecinie.
Wiele (ponad 1000 z Zach-pom) podobnych wiadomosci od użytkowników ORANGE już jest opublikowanych.
A operator oczywiscie milczy - żadnych wyjasnień.

~pios

 

brak dostepu do sieci ! (2017-09-21 13:29)

brak dostępu do sieci u mnie także - 13.29

~adi

 

brak dostepu do sieci ! (2017-09-21 13:35)

Podobnie Gorzów Wlkp....

 

brak dostepu do sieci ! (2017-09-21 13:43)

Potwierdzam również i u mnie brak zasięgu. Wygląda to na awarię na całą Polskę. Pewnie gdzieś woda zalała studzienki

~gość1505994187420

 

brak dostepu do sieci ! (2017-09-21 13:47)

Na szybkiego wygooglane:
http://szczecin.naszemiasto.pl/artykul/awaria-sieci-orange-brak-zasiegu-w-szczecinie-i-calym,4252289,art,t,id,tm.html

 

brak dostepu do sieci ! (2017-10-31 12:20)

Dzień dobry, Mówicie, że nie macie zasięgu od rana, od wczoraj itp .. Ja mieszkam w centrum miasta i nie mam zasięgu od 31 marca 2017. Szukam rozwiązania dotyczącego kłopotu z siecią w centrum Białegostoku. Z dniem 31 marca został wyłączony nadajnik przy Mickiewicza 42 (protest staruszków), od tego czasu w naszym mieszkaniu w Białymstoku oraz w okolicy nie ma zasięgu GSM lub jest bardzo sporadyczny. Nie wspominając o internecie (sporadycznie łapie 'E'). Aby wykonać połączenie musimy wychodzić na podwórko! Idzie zima i jest to coraz bardziej dokuczliwe. Nikt nie może się do nas dodzwonić, po pół godzinie przychodzą smsy "ktoś dzwonił". NjuMobile nie reaguje na temat, ORANGE umywa ręce i pozostaje nam jedynie zmiana sieci, jeśli nikt nam nie pomoże. Na każdą wiadomość (kulturalną i uprzejmą) do NjuMobile nie otrzymuję w ogóle odpowiedzi bądź odpowiedź składa się z wklejonych przygotowanych wcześniej formułek, które nic nie znaczą. Jedynym rozwiązaniem z naszej strony (poza zmianą sieci) jest instalacja (nielegalna) wzmacniacza GSM, który zakłóci wszystkich w promieniu nawet powyżej 1000m. Aha, Plus i Play mają doskonały zasięg w naszej lokalizacji. Pozdrawiam i życzę miłego korzystania z sieci NjuMobile / Orange. Maciej

 

brak dostepu do sieci ! (2018-03-15 16:07)


odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~basia50

 

brak dostepu do sieci ! (2018-03-16 23:40)

Pisze krótko bo przede chwila rozpisałem się i zostałem wywalony ze strony Kraków 16.03.2018 godz. 23:35 połączenie zakończone, komunikat lub pocztą głosowa osoba do której dzwonisz ma wyłączony.telefon pierwszy raz dziś  rano potem po popołudniu nie można było wysłać SMS resetowanie dwóch numerów nic nie dało przez dwie Panie nie można się dodzwonić teraz do mnie przedtem do żony i tak na zmianę teraz tylko zona ma zasięg dodam że ja też mam 2,3,4 kreski ale nic z tego połączenie zakończone 

~niepowiem26

 

brak dostepu do sieci ! (2018-03-19 11:22)

Witam.
Od 48 godzin brak Internetu mobilnego - BRAK USŁUGI... na terenie Szczecina.
Czy coś wiadomo odnośnie jakichkolwiek awarii w okolicy? 

~ogimas

odpowiedź

brak dostepu do sieci ! | tomi (21.09.2017, 13:21)

Witam.
Od 30 min mam brak sieci. Co jest grane ?
Rachunek mam opłacony.
Sa jakies prace konserwacyjne w szczecinie czy jak ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników