forumnju na kartęofertamoj numer stracil ważnośc, moge go odzyskać?

moj numer stracil ważnośc, moge go odzyskać?

 

moj numer stracil ważnośc, moge go odzyskać? (2017-09-05 22:48)

Witam
mam nju na kartę, niestety przegapiłem sms i mój numer straciłważność, da się go odzyskać? jak wchodzę na moje konto w nju to mam napis "<h5>niestety Twój kontrakt nie jest aktywny"</h5>Proszę o radę
Pozdrawiam

 

moj numer stracil ważnośc, moge go odzyskać? (2017-09-05 23:46)

Nie wiem po co piszesz na forum, chyba, że wierzysz, że któryś z forumowiczów odzyska za Ciebie Twój numer ;)
Kontaktuj się z BOK telefonicznie z innego numeru i tam pytaj czy i co jeszcze możesz zrobić. Zawsze dla pewności możesz zadzwonić 2x jeśli pierwszy kontakt będzie z odpowiedzią negatywną, bo czasem jeden konsultant mówi niemożliwe, a drugi na to samo powie nie ma sprawy ;)

 

moj numer stracil ważnośc, moge go odzyskać? (2017-09-07 15:19)

dzięki za odpowiedz, myślałem ze już ktoś  miał taki problem

 

moj numer stracil ważnośc, moge go odzyskać? (2019-04-20 10:22)

<div>30 zł na koncie miała być bezterminowa ważność to wprowadzaNIE KLIENTÓW W BŁĄD</div><div>Bezterminowo w słowniku NJUMOBILE znaczy  do kiedy im sie zechce.
</div>

~dds

 

moj numer stracil ważnośc, moge go odzyskać? (2019-04-20 11:49)

<div>Przechodząc do Nju na kartę potwierdzałeś, że przeczytałes regulamin - a tam dokładnie opisano, pod jakimi warunkami jest ta "bezterminowość".</div><div>A jak klikaleś bez czytania, to miej pretensje tylko do siebie
</div>

~jac

odpowiedź

moj numer stracil ważnośc, moge go odzyskać? | stachuu (05.09.2017, 22:48)

Witam
mam nju na kartę, niestety przegapiłem sms i mój numer straciłważność, da się go odzyskać? jak wchodzę na moje konto w nju to mam napis "<h5>niestety Twój kontrakt nie jest aktywny"</h5>Proszę o radę
Pozdrawiam

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników