forumnju na kartęofertaWeryfikacja konta

Weryfikacja konta

 

Weryfikacja konta (2017-09-03 10:02)

Co ile miesięcy następuje weryfikacja konta (czy konto jest aktywne czy też nie)??? 


Niby konto i środki na nim sa dożywotnie ale jeżeli nie zasilam to co jakiś czas przychodzi sms z żądaniem odesłania sms-a z info, że nadal używam konta (mimo, że go nie doładowuję - np. mam wystarczający dla mnie stan konta).


Pozdrawiam

~stefan

 

Weryfikacja konta (2017-09-03 18:56)

Przeczytaj sobie regulamin tej promocji "po wieki":
http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin_promocji_po_wieki_25.07.2016.pdf
gdzieś tam jest napisane, że SMS przychodzi co pół roku i jeśli nie odpiszesz to numer idzie do nieba numerów komórkowych ;)
Ewentualnie raz na pół roku musisz zrobić doładowanie jeśli nie chcesz lub nie możesz monitorować numeru pod kątem SMS-ów.
Nie ma nic za darmo ale trzeba czytać regulaminy usług z których się korzysta, aby potem nie było zaskoczenia.

odpowiedź

Weryfikacja konta | ~stefan (03.09.2017, 10:02)

Co ile miesięcy następuje weryfikacja konta (czy konto jest aktywne czy też nie)??? 


Niby konto i środki na nim sa dożywotnie ale jeżeli nie zasilam to co jakiś czas przychodzi sms z żądaniem odesłania sms-a z info, że nadal używam konta (mimo, że go nie doładowuję - np. mam wystarczający dla mnie stan konta).


Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 1 zalogowanych użytkowników