forumnju z rachunkiemofertaRoaming NJu Internetowy

Roaming NJu Internetowy

 

Roaming NJu Internetowy (2017-08-19 18:27)

Witam, jeśli mam nju Internetowy na tablecie 40gb (obenie mam już zwiększone do 80gb po pół roku), to czy tyle samo gb będę miał do wykorzystania w UE? Na takich samych zasadach? We wrześniu będę w Niemczech, Czechach i Chorwacji, dlatego pytam, dziękuję z góry za odpowiedź :)

~szyszka

 

Roaming NJu Internetowy (2017-08-21 12:31)

<font color="#185d68">Cytat:</font>
<font color="#185d68">Liczba GB do wykorzystania na internet w roamingu w Strefie 1 (Unia Europejska) jest wyliczana na podstawie ceny usługi obejmującej internet lub ceny pakietu internetowego. </font>
<font color="#185d68">Za każdą 1 zł ceny usługi zawierającej internet otrzymasz Limit GB do wykorzystania w roamingu w UE w wysokości 52 MB. Na przykład jeżeli korzystasz z usługi z limitem wydatków 29 zł i masz 10 GB do wykorzystania w Polsce, to w roamingu w Unii Europejskiej będziesz mieć do wykorzystania część tego pakietu tj. 1,46 GB. GB wykorzystane w roamingu pomniejszą krajowy pakiet danych.</font>
<font color="#185d68">Źródło: </font>
Roaming
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Czyli tłumacząc na nasze: bierzesz kwotę jaką płacisz za usługę (np. 29zł, 39zł, itp.), mnożysz razy 52MB - i masz ilość MB do wykorzystania w roamingu UE. Przynajmniej ja tak to rozumiem. I raczej nie będzie to 80, ani nawet 40GB ;)</font>
<font color="#185d68">Możesz też zwrócić się o "oficjalne" wyjaśnienia do BOK-u - formularz masz dostępny po zalogowaniu się na swoje konto.</font>

[edytowane przez stanley99 o 12:39 w dniu 2017-08-21]
 

Roaming NJu Internetowy (2017-08-21 16:35)

masz 1,46 gb darmowego internetu w unii, potem każdy mb to 0,04 zł

~wiem

odpowiedź

Roaming NJu Internetowy | ~szyszka (19.08.2017, 18:27)

Witam, jeśli mam nju Internetowy na tablecie 40gb (obenie mam już zwiększone do 80gb po pół roku), to czy tyle samo gb będę miał do wykorzystania w UE? Na takich samych zasadach? We wrześniu będę w Niemczech, Czechach i Chorwacji, dlatego pytam, dziękuję z góry za odpowiedź :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników