forumnju z rachunkiemofertaRóżnice między ofetą "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" a "Wszystko komórkowe za 29 zł"

Różnice między ofetą "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" a "Wszystko komórkowe za 29 zł"

 

Różnice między ofetą "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" a "Wszystko komórkowe za 29 zł" (2017-07-21 19:00)

Cześć wszystkim! Czy ktoś z forumowiczów wie, jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma ofertami? Jak dla mnie "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" ma tylko roaming dodany. Czy jak zmienię ofertę z "Wszystko komórkowe za 29 zł" na "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" to naliczanie stażu w promocji "Im dłużej, tym lepiej" zacznie się od nowa? Czy promocja "Im dłużej, tym lepiej" ma wpływ również na ilość transmisji w roamingu UE?

 

Różnice między ofetą "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" a "Wszystko komórkowe za 29 zł" (2017-07-21 23:27)

W obydwoch uslagach dostajesz w ramach limitu 29 zl;
- polaczenia na komorki
- sms-y, mms-y
- oraz inteinter10GB ( jesli masz wlaczona usluge Im dłużej tym lepiej to oczywoscie więcej.


Dodatkowa w usłudze wszystko nie wiecej niz 29 zl
- w limit 29 zl wchodza połączenia na numery stacjonarne.


A usłudze wszystko komorkowe jest to naliczane do oddzielnego limitu 10 zl.


Usluga Im dluzej tym lepiej dziala w obydwoch usługach i po zmianie usługi staż jest taki sam.

 

Różnice między ofetą "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" a "Wszystko komórkowe za 29 zł" (2017-07-21 23:34)

A zgodnie z usluga w UE masz do wykorzystania 1,46 GB

 

Różnice między ofetą "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" a "Wszystko komórkowe za 29 zł" (2017-07-25 17:48)

Pytanie czy zmieniając ofertę z wszystko komórkowe na wszystko nie więcej przed zakończeniem okresu rozliczeniowego około 10 dni, wyłączą mi pierwszą z usług od razu czy dopiero na końcu okresu i z nowym okresem włączą mi tę drugą ofertę? 

 

Różnice między ofetą "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" a "Wszystko komórkowe za 29 zł" (2017-07-25 19:45)

Zgodnie z regulaminem aktualna usługa wyłączy się na koniec bieżacego okresu rozliczeniowego, a nowa wejdzie w życie od nowego okresu. Pisałem o tym wielokrotnie, nawet niedawno w jakimś wątku, więc wypadałoby poczytać posty na forum.

 

Różnice między ofetą "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" a "Wszystko komórkowe za 29 zł" (2017-07-28 18:25)

Witam
Czyli jak obecnie mam "Wszystko komórkowe za 29 zł" dodatkowo za staż 20GB internetu to rozumiem ze jak zmienię na ofertę na "wszystko nie więcej niż 29 zł" to internet zostanie bez zmian czyli nadal będę miał 20GB?


~bravo

 

Różnice między ofetą "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" a "Wszystko komórkowe za 29 zł" (2017-07-28 19:46)

Tak tak staz nie ulega zmianie przy zmianie uslugi obnizajacej koszty??

 

Różnice między ofetą "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" a "Wszystko komórkowe za 29 zł" (2017-07-28 19:46)

Tak tak staz nie ulega zmianie przy zmianie uslugi obnizajacej koszty??

odpowiedź

Różnice między ofetą " | Wszystko - nie więcej niż 29 zł" ( a ")

Cześć wszystkim! Czy ktoś z forumowiczów wie, jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma ofertami? Jak dla mnie "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" ma tylko roaming dodany. Czy jak zmienię ofertę z "Wszystko komórkowe za 29 zł" na "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" to naliczanie stażu w promocji "Im dłużej, tym lepiej" zacznie się od nowa? Czy promocja "Im dłużej, tym lepiej" ma wpływ również na ilość transmisji w roamingu UE?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników