forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru - procedura

Przeniesienie numeru - procedura

 

Przeniesienie numeru - procedura (2017-07-17 15:52)

Witam, próbuję przenieść nr z Orange do nju. Weszłam na stronę, wybrałam opcję "przenieś numer", wpisałam dotychczasowy numer, wpisałam otrzymany kod a następnie pojawiła się informacja, iż mogę przenieść numer do nju wysyłając smsa na nr 601, co zrobiłam. I od paru godzin cisza. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy moja prośba o przeniesienie jest przetwarzana czy może trzeba zrobić coś inaczej?

~aneta

 

Przeniesienie numeru - procedura (2017-07-18 12:18)

Jak kojarzę to opcja przeniesienia numeru kodem SMS działała tylko dla oferty na kartę. Gdy kiedyś w ten sposób robiłem przejście to numer został przeniesiony w kilkadziesiąt sekund po wysłaniu SMS.
Choć trzeba było poczekać chyba cały dzień roboczy, aż system odświeżył zmiany i można było założyć konto www na stronie Nju.

Po zmianie z Orange na kartę na Nju na kartę to niewykorzystane środki idą w kosmos.

[edytowane przez nju_klient o 12:20 w dniu 2017-07-18]

odpowiedź

Przeniesienie numeru - procedura | ~aneta (17.07.2017, 15:52)

Witam, próbuję przenieść nr z Orange do nju. Weszłam na stronę, wybrałam opcję "przenieś numer", wpisałam dotychczasowy numer, wpisałam otrzymany kod a następnie pojawiła się informacja, iż mogę przenieść numer do nju wysyłając smsa na nr 601, co zrobiłam. I od paru godzin cisza. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy moja prośba o przeniesienie jest przetwarzana czy może trzeba zrobić coś inaczej?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników