forumnju na kartęofertaPlan nju internetowy (mobilny internet na kartę) czy działa za granicą?

Plan nju internetowy (mobilny internet na kartę) czy działa za granicą?

 

Plan nju internetowy (mobilny internet na kartę) czy działa za granicą? (2017-06-02 21:41)

Witam,

Pierwsze pytanie, czy nju internetowy, ten 29zł/40GB (i co później rośnie ze stażem) działa w ogóle za granicą (UE)?

Jeżeli tak to drugie pytanie, jak będzie wyglądała sprawa z ceną/limitem danych w tym planie jak wejdzie nowa ustawa o roamingu w UE?

~ciekawski125121

 

Plan nju internetowy (mobilny internet na kartę) czy działa za granicą? (2017-06-08 13:32)

Dołączę się do tematu, w najbliższym czasie wybieram się na wczasy (po 15 czerwca) czy jeśli w tym miesiącu już mam nielimitowane połączenia, smsy oraz 30GB internetu to czy za granicą też to obowiązuje czy w roamingu te pakiety nie działają a płaci się normalnie za wszystko.?

~maroo81

 

Plan nju internetowy (mobilny internet na kartę) czy działa za granicą? (2017-07-10 09:17)

ja również się dołączę bo wybieram się za 2 tygodnie i fajnie byłoby wiedzieć ile z pakietu można wykorzystać w UE

~kaczor

 

Plan nju internetowy (mobilny internet na kartę) czy działa za granicą? (2017-07-10 11:28)

Na wszystkie te pytania odpowiedzi są w cenniku roamingowym w ofercie nju na kartę o raz cenniku roamingowym w ofercie nju z rachunkiem. Dodatkowa ilość danych za staż w nju nie wpływa na ilość danych dostępnych w roamingu a ich ilość zależy od aktualnie uruchomionej usługi.

[edytowane przez martinezcb o 11:30 w dniu 2017-07-10]
 

Plan nju internetowy (mobilny internet na kartę) czy działa za granicą? (2017-07-10 17:55)

Witam mam włączoną usługę WSZYSTKO KOMÓRKOWE i pisze że mam do wykorzystania 1.46 GB w UE. To dlaczego mi dziś pobrało pieniądze z konta głównego ?

 

Plan nju internetowy (mobilny internet na kartę) czy działa za granicą? (2017-07-10 19:33)

Nie podałeś żadnych informacji. Pieniądze z konta są pobierane u każdego, istotne jest do jakiej kwoty i za co. Jeżeli rozumiesz jak są naliczane opłaty i uważasz że są niepoprawne, to pisz reklamację do bok.

odpowiedź

Plan nju internetowy (mobilny internet na kartę) czy działa za granicą? | ~ciekawski125121 (02.06.2017, 21:41)

Witam,

Pierwsze pytanie, czy nju internetowy, ten 29zł/40GB (i co później rośnie ze stażem) działa w ogóle za granicą (UE)?

Jeżeli tak to drugie pytanie, jak będzie wyglądała sprawa z ceną/limitem danych w tym planie jak wejdzie nowa ustawa o roamingu w UE?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników