forumnju na kartęofertaBardzo ciekawa oferta NJU - Nigdzie o niej nie piszą.

Bardzo ciekawa oferta NJU - Nigdzie o niej nie piszą.

 

Bardzo ciekawa oferta NJU - Nigdzie o niej nie piszą. (2017-05-04 08:23)

Witam,
Podzielę się swoją sytuacją z naszym kochanym operatorem. Mam Nju na kartę i dodatkowo włączoną usługę że dziennie maksymalnie mogę wydać 1.20zł (w tym mam wszystkie komórkowe połączenia za darmo i smsy oraz 750mb netu na dzień). I Teraz cała niezwykłość oferty: Nieważne ile miałbym środków na koncie, njumobile co weekend, bez żadnego powodu zmienia mi stan konta na 0 zł czyli innymi słowy zabiera mi bez powodu pieniądze. Oczywiście w takiej sytuacji pisze reklamację w niedziele i już w poniedziałek dostaję inf że moja reklamacja została uwzgędniona i stan konta wraca do normy. I tak co tydzień. Problem jest taki że albo muszę doładować konto albo  w weekend nie mogę korzystać z telefonu. No ale dzieki temu mam wiecej czasu na spedzania go z rodziną a weekend to przecież rodzinny czas. Dzięki Nju za to że troszczysz się o moje relacje. Szczególnie w weekend majowy - mogłem spedzić z rodziną więcej czasu w samochodzie błądzac w nocy po jakiś wioskach - bo nie mogłem skorzystać z nawigacji online... Czy ktoś jeszcze ma taką sytuację?

 

Bardzo ciekawa oferta NJU - Nigdzie o niej nie piszą. (2017-05-24 23:28)

Witam.
Masz włączoną usługę "Wszystko komórkowe dziennie" ? Jeśli tak to w tej usłudze jest tylko 250MB internetu !!!   Oczywiście dopiero po zużyciu 1,20zł.Za połączenia na numery stacjonarne płacisz normalną stawkę !!!(bonus nie działa)
Pamiętaj że bonus jest ważny tylko do 23:59 59s. tego dnia w którym został uruchomiony , a więc jeśli bonus włączy ci się o 23:45 to masz tylko 15 minut na jego zużycie. Swoją drogą to trochę nie fer jest .... . Ja również mam włączoną tą usługę i u mnie nic takiego się nie dzieje.
Może twój telefon zjada ci dane bez twojej wiedzy ? Nie wiem , jeśli w BOU nie potrafią sobie z tym poradzić to zawsze możesz kupić drugi starter za całe 4zł.

~user

 

Bardzo ciekawa oferta NJU - Nigdzie o niej nie piszą. (2017-05-26 17:43)

Bardzo ciekawa oferta: numer "na wieki"? 
A ja straciłem mój numer "na wieki". Osoby wyjeżdżające za granicę usuwają NJU kartę z telefonu. W takiej sytuacji trącą swój numer "na wieki" razem z kasą bo nie mogą otrzymać i odpowiedzieć na ostrzegające NJU SMS-y. Tutaj powinny być wysyłane raczej emaile. Niestety, NJU "na wieki" jest raczej naciąganiem klientów bo mało kto czyta regulaminy, chyba że po fakcie takim jak ten. Przy rejestracji numeru zapewniano mnie że będąc przez 9 miesięcy za granicą na pewno nie stracę tego "na wieki" numeru.  Wygląda to jak niedopowiedzenie.... albo raczej oszustwo. Chyba NJU tym nie zyska klientów.

~podroznik

odpowiedź

Bardzo ciekawa oferta NJU - Nigdzie o niej nie piszą. | mateuszf (04.05.2017, 08:23)

Witam,
Podzielę się swoją sytuacją z naszym kochanym operatorem. Mam Nju na kartę i dodatkowo włączoną usługę że dziennie maksymalnie mogę wydać 1.20zł (w tym mam wszystkie komórkowe połączenia za darmo i smsy oraz 750mb netu na dzień). I Teraz cała niezwykłość oferty: Nieważne ile miałbym środków na koncie, njumobile co weekend, bez żadnego powodu zmienia mi stan konta na 0 zł czyli innymi słowy zabiera mi bez powodu pieniądze. Oczywiście w takiej sytuacji pisze reklamację w niedziele i już w poniedziałek dostaję inf że moja reklamacja została uwzgędniona i stan konta wraca do normy. I tak co tydzień. Problem jest taki że albo muszę doładować konto albo  w weekend nie mogę korzystać z telefonu. No ale dzieki temu mam wiecej czasu na spedzania go z rodziną a weekend to przecież rodzinny czas. Dzięki Nju za to że troszczysz się o moje relacje. Szczególnie w weekend majowy - mogłem spedzić z rodziną więcej czasu w samochodzie błądzac w nocy po jakiś wioskach - bo nie mogłem skorzystać z nawigacji online... Czy ktoś jeszcze ma taką sytuację?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników