forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera

Przeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera

 

Przeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera (2017-05-08 23:45)

Chciałbym przenieść swój numer do NJU. Czy istnieje możliwość podpisania dokumentów inaczej niż przez kuriera - np przez salon orange? Kurierzy DPD roznosza przesyłki w takich godzinach, gdy jestem w pracy - a do pracy ze względu na jej specyfikę nie mogę zamówić kuriera i do niego zejść. Pozdrawiam

 

Przeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera (2017-05-09 00:06)

Niestety innej opcji nie ma. Tylko kurier DPD. Zostaje Ci tylko dogadać się z kurierem lub podpisać umowę odbierając ją z oddziału DPD.

 

Przeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera (2017-07-18 12:30)

to jest odpowiedź na post:

Niestety innej opcji nie ma. Tylko kurier DPD. Zostaje Ci tylko dogadać się z kurierem lub podpisać umowę odbierając ją z oddziału DPD.


Podpisałem umowę kurierowi DPD w środę  a dziś jest poniedziałek i umowa jeszcze nie została przekazana do Operatora. Jak tak działa firma kurierska to gratuluję wyboru.

~yaro

odpowiedź

Przeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera | piotrs (08.05.2017, 23:45)

Chciałbym przenieść swój numer do NJU. Czy istnieje możliwość podpisania dokumentów inaczej niż przez kuriera - np przez salon orange? Kurierzy DPD roznosza przesyłki w takich godzinach, gdy jestem w pracy - a do pracy ze względu na jej specyfikę nie mogę zamówić kuriera i do niego zejść. Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 1 zalogowanych użytkowników