forumnju na kartęoferta"Im dłużej tym lepiej" w wariancie na kartę

"Im dłużej tym lepiej" w wariancie na kartę

 

"Im dłużej tym lepiej" w wariancie na kartę (2017-02-27 21:08)

Witam, posiadam numer w nju mobile od 35 miesięcy, aktywowałem wczoraj usługę poprzez SMS jednak mam pewien problem co do aktywacji samego pakietu. Przy wybieraniu #127* aby zakupić pakiet w dalszym ciągu wyświetla mi się komunikat o zakupie pakietu 350 mb. Moje pytanie z tym związane jest następujące: czy dobrze zrozumiałem ofertę i liczba GB z oferty będzie stanowić mój kolejny pakiet? Jeśli tak, to prosiłbym także o jakiś wariant sprawdzenia zużycia pakietu, czy też, dalej będzie można to zrobić za pomocą #127*? Pozdrawiam.

~woland

 

"Im dłużej tym lepiej" w wariancie na kartę (2017-02-28 15:51)

Usługa "Im dłużej tym lepiej" nie dotyczy dodatkowych pakietów internetowych. 


Fragment regulaminu usługi:
"22. Zwiększenie Liczby GB w ramach Usługi nie dotyczy Pakietów internetowych w ofercie nju na kartę i pakiet Internet w ofercie nju na kartę aktywowanych dodatkowo przez Abonenta."


Zwiększana jest tylko i wyłącznie ilość MB/GB, które są standardowo w danej, aktualnie włączonej usłudze.


W Twoim przypadku polecam np. Wszystko komórkowe dziennie. Po osiągnięciu danego dnia kosztów połączeń na numery komórkowe w Polsce oraz SMS/MMS i internet w kwocie 1,20zł przez resztę dnia wyżej wymienione połączenia będziesz miał darmowe i do wykorzystania (biorąc pod uwagę Twój staż) 750MB.


lub


zapoznaj się z pozostałymi usługami obniżającymi koszty w ofercie na kartę i wybierz coś co Tobie będzie pasować. Tak czy inaczej tak jak wspomniałem wyżej, "im dłużej tym lepiej" zwiększa tylko internet w ramach danej oferty - nie dotyczy dodatkowych pakietów, one pozostają bez zmian.


Natomiast jeśli chcesz na bieżąco kontrolować wydatki czy stan internetu to załóż sobie konto na njumobile.pl i tam będziesz miał stały wgląd we wszystko. Jeśli masz telefon z androidem to w Sklepie Play znajduje się aplikacja ułatwiająca logowanie do konta i podgląd danych.

[edytowane przez ciajus o 15:53 w dniu 2017-02-28]

odpowiedź

" | Im dłużej tym lepiej" ( w wariancie na kartę)

Witam, posiadam numer w nju mobile od 35 miesięcy, aktywowałem wczoraj usługę poprzez SMS jednak mam pewien problem co do aktywacji samego pakietu. Przy wybieraniu #127* aby zakupić pakiet w dalszym ciągu wyświetla mi się komunikat o zakupie pakietu 350 mb. Moje pytanie z tym związane jest następujące: czy dobrze zrozumiałem ofertę i liczba GB z oferty będzie stanowić mój kolejny pakiet? Jeśli tak, to prosiłbym także o jakiś wariant sprawdzenia zużycia pakietu, czy też, dalej będzie można to zrobić za pomocą #127*? Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników