forumnju na kartęusługiJak zablokować usługi premium rate?

Jak zablokować usługi premium rate?

 

Jak zablokować usługi premium rate? (2017-02-22 22:52)




Jak wyłączyć usuługi premium ? 
Niby proste


"Usługi premium rate zablokujesz: przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce usługi (bezpłatnie)"




tylko że w zakładce usługi nie ma takiej opcji ??




Jak wysyłam na nr z którego przychodzą sms-y "STOP NAZWA_USŁUGI"  taka jest informacja, że można to wyłączyć to też nie działa bo nie można wysłać sms-a na taki nr.




Gdzieś przeczytałem że można zobaczyć listę usług przez sms-a na nr 6000 z treścią "LISTA" to oczywiście też nie działa, nie da się wysłąć sms-a.




Naciągacze z netu Cię kasują, nju mobile na tym zarabia to nie mają żadnego interesu by Ci  to wyłączyć. Taka niestety smutna prawda. 

 

Jak zablokować usługi premium rate? (2017-02-25 11:43)

*610 albo 69061060

~njubajl

odpowiedź

Jak zablokować usługi premium rate? | marlak (22.02.2017, 22:52)




Jak wyłączyć usuługi premium ? 
Niby proste


"Usługi premium rate zablokujesz: przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce usługi (bezpłatnie)"




tylko że w zakładce usługi nie ma takiej opcji ??




Jak wysyłam na nr z którego przychodzą sms-y "STOP NAZWA_USŁUGI"  taka jest informacja, że można to wyłączyć to też nie działa bo nie można wysłać sms-a na taki nr.




Gdzieś przeczytałem że można zobaczyć listę usług przez sms-a na nr 6000 z treścią "LISTA" to oczywiście też nie działa, nie da się wysłąć sms-a.




Naciągacze z netu Cię kasują, nju mobile na tym zarabia to nie mają żadnego interesu by Ci  to wyłączyć. Taka niestety smutna prawda. 

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników