forumnju z rachunkiemusługiInternet w telefonie nie działa

Internet w telefonie nie działa

 

Internet w telefonie nie działa (2016-12-05 19:42)

Po przeniesieniu numeru z Play do nju nie działa internet w telefonie.
Telefon to samsung Galaxy A3 2016 (SM-A310F).
Próbowałem ściągnąć ustawienia SMSem, ale mojego modelu telefonu nie ma na liście, co jest dziwne, bo to nowy, popularny model. Spróbowałem więc ściągnąć ustawienia dla starszej wersji A3. Po chwili dostałem SMSa z informacją, że zaraz dostanę wiadomość z ustawieniami, ale ta nie przyszła. Próbowałem kilka razy i za każdym razem dostawałem potwierdzenie, że zaraz zostaną wysłane ustawienia i nigdy ich nie dostałem.
W końcu spróbowałem wpisać ustawienia ręcznie, ale nie pomogło.

Bardzo mi przykro, że pierwszymi doświadczeniami w nowej sieci są tak uciążliwe problemy techniczne. Mam nadzieję na szybkie rozwiązanie sprawy.

~turbolek

 

Internet w telefonie nie działa (2016-12-05 20:17)

u mnie też dzisiaj nie działa internet 5.12.2016r,(nokia E6),nie wiem od kiedy bo praktycznie nie używam internetu,poprzednio nie było problemu.Mam nadzieje że to chwilowa awaria dostawcy

 

Internet w telefonie nie działa (2016-12-05 21:12)

@turbolek; @an_mat


Takie rzeczy musicie wysyłać jako zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy w "Moje konto" po zalogowaniu na swoje konto w njumobile, bądź telefonicznie w BOK 690 610 610. Tutaj nikt Wam nie pomoże. To jest forum dla użytkowników, tutaj obsługa techniczna i obsługa klienta nie zagląda.

 

Internet w telefonie nie działa (2016-12-06 18:53)

To kiepsko.
Dzięki za info.

~turbolek

 

Internet w telefonie nie działa (2017-07-21 19:32)

to jest odpowiedź na post:

Po przeniesieniu numeru z Play do nju nie działa internet w telefonie.
Telefon to samsung Galaxy A3 2016 (SM-A310F).
Próbowałem ściągnąć ustawienia SMSem, ale mojego modelu telefonu nie ma na liście, co jest dziwne, bo to nowy, popularny model. Spróbowałem więc ściągnąć ustawienia dla starszej wersji A3. Po chwili dostałem SMSa z informacją, że zaraz dostanę wiadomość z ustawieniami, ale ta nie przyszła. Próbowałem kilka razy i za każdym razem dostawałem potwierdzenie, że zaraz zostaną wysłane ustawienia i nigdy ich nie dostałem.
W końcu spróbowałem wpisać ustawienia ręcznie, ale nie pomogło.

Bardzo mi przykro, że pierwszymi doświadczeniami w nowej sieci są tak uciążliwe problemy techniczne. Mam nadzieję na szybkie rozwiązanie sprawy.

~gość1500658337199

odpowiedź

Internet w telefonie nie działa | ~turbolek (05.12.2016, 19:42)

Po przeniesieniu numeru z Play do nju nie działa internet w telefonie.
Telefon to samsung Galaxy A3 2016 (SM-A310F).
Próbowałem ściągnąć ustawienia SMSem, ale mojego modelu telefonu nie ma na liście, co jest dziwne, bo to nowy, popularny model. Spróbowałem więc ściągnąć ustawienia dla starszej wersji A3. Po chwili dostałem SMSa z informacją, że zaraz dostanę wiadomość z ustawieniami, ale ta nie przyszła. Próbowałem kilka razy i za każdym razem dostawałem potwierdzenie, że zaraz zostaną wysłane ustawienia i nigdy ich nie dostałem.
W końcu spróbowałem wpisać ustawienia ręcznie, ale nie pomogło.

Bardzo mi przykro, że pierwszymi doświadczeniami w nowej sieci są tak uciążliwe problemy techniczne. Mam nadzieję na szybkie rozwiązanie sprawy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 1 zalogowanych użytkowników