forumnju z rachunkiemusługiprzejście do NJU MOBILE online

przejście do NJU MOBILE online

 

przejście do NJU MOBILE online (2016-12-05 13:27)

Witam,
mam zapytanie w sprawie przeniesienia numeru z innej sieci do nju... przebywam za granica dlatego pytanie czy przy przejsciu do Waszej sieci online bede zmuszona udac się do punktu orange w celu uwierzetelnienia?
Druga częsć pytania. Przez cały okres moj numer obecny był własciwie wciaż jest zarejestrowany na  mamę ,przy rejestracji online powinnam podać dane mamy czy też moje?
Z góry dziekuje za odpowiedz!

~natalia

 

przejście do NJU MOBILE online (2016-12-05 13:59)

zamówienie składasz online ale umowę i kartę sim przywozi kurier i podpisujesz umowę przy kurierze.
Formalnie numer jest na mamę, więc ona jest właścicielem i tylko ona może zawrzeć umowę.
Jak chcesz mieć numer na siebie to musisz u obecnego operatora załatwić cesję numeru na siebie.

 

przejście do NJU MOBILE online (2016-12-05 14:09)

witam,
proszę o ponowne przeslanie kodu aktywacyjnego na e-maila magdaprzepiorska@interia.pl nr tel. 519 868 265 superpin: 14424660 w celu aktywacji.
z poważaniem Magda Przepiórska

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1480943369794

 

przejście do NJU MOBILE online (2016-12-05 15:33)

to jest odpowiedź na post:

zamówienie składasz online ale umowę i kartę sim przywozi kurier i podpisujesz umowę przy kurierze.
Formalnie numer jest na mamę, więc ona jest właścicielem i tylko ona może zawrzeć umowę.
Jak chcesz mieć numer na siebie to musisz u obecnego operatora załatwić cesję numeru na siebie.




<div >
<div >okey czyli załóżmy ,że dzisiaj przenosze nr online (na mame by ominac tej cesji numeru) mój nr bedzie zablokowany do czasu dostarczenia przez kuriera i aktywowania nowej karty SIM ?<div >Jeszcze jedno pytanie poza "konkursem" bo u ostatniego operatora sie przejechałam,,,,
doładowujac konto na karte  nie mam żadnego limitu czasowego na wykorzystanie środków tzn po np miesiacu nie zablokujecie mi polaczen/smsow wychodzacych?<div >pozdrawiam!

~natalia

 

przejście do NJU MOBILE online (2016-12-05 16:49)

Natalia,
Procedura wygląda w ten sposób:
Składasz zamówienie online na przeniesienie numeru podając dane mamy bo oficjalnie ona jest właścicielem numeru. Nju wyśle Twojej mamie umowę, pełnomocnictwo do przeniesienia numeru oraz kartę SIM. Po podpisaniu umowy przez mamę na karcie SIM z nju zostanie aktywowany numer tymczasowy (Twój numer w obecnej sieci cały czas jest w pełni aktywny i funkcjonalny). Operator po otrzymaniu dokumentów od kuriera złoży wniosek o przeniesienie w Twoim imieniu i dostaniesz SMSa z potwierdzeniem czy obecny operator wyraża zgodę na przeniesienie (brak zaległości na koncie etc.) i poda datę tego przeniesienia. Dopiero tego dnia, którego przeniesienie zostanie wprowadzone w życie  (data podana przez Nju w SMS) Twoja stara karta SIM zostanie dezaktywowana an numer uruchomiony będzie zamiast numeru tymczasowego na karcie SIM Nju.


Starter Nju ma 5 lub 20zł na poczatek w zaleznosci ktora oferte wybierzesz skladajac zamowienie. Pamietaj ze ta kwote trzeba zaplacic za pobraniem kurierowi gdy przyjedzie z dokumentami do podpisu. Kwota ktora jest na starterze po aktywacji wazna bedzie przez ok 370 dni. Po pierwszym doladowaniu za min. 5 zl cale saldo zmienia sie na "bezterminowe". Bezterminowe  tylko pod pewnymi warunkami: aby utrzymac konto wazne "po wieki" musisz doladowywac je za min 5zl co 187dni, lub odpisywac na tzw. SMS utrzymaniowe. Sa to darmowe SMSy ktore przychodza za pierwszym razem po 187 dniach, nastepnie co 91 dni. Odpowiadasz TAK na numer podany w SMSie za darmo i Twoje konto nie zostanie zdezaktywowane, numer i środki nie przepadną.

 

przejście do NJU MOBILE online (2016-12-05 17:01)

ok,dziękuje za wszelki istotne informacje :-)

~natalia

 

przejście do NJU MOBILE online (2016-12-07 14:01)

Witam. Mam aktywny numer w NJU, chciałbym przenieść umowę na brata. Jak to zrobić w najłatwiejszy sposób?

~tomel

odpowiedź

przejście do NJU MOBILE online | ~natalia (05.12.2016, 13:27)

Witam,
mam zapytanie w sprawie przeniesienia numeru z innej sieci do nju... przebywam za granica dlatego pytanie czy przy przejsciu do Waszej sieci online bede zmuszona udac się do punktu orange w celu uwierzetelnienia?
Druga częsć pytania. Przez cały okres moj numer obecny był własciwie wciaż jest zarejestrowany na  mamę ,przy rejestracji online powinnam podać dane mamy czy też moje?
Z góry dziekuje za odpowiedz!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 1 zalogowanych użytkowników