forumnju z rachunkiemusługiPROBLEM Z USTAWIENIEM INTERNETU W myPhone HAMMER PLUS

PROBLEM Z USTAWIENIEM INTERNETU W myPhone HAMMER PLUS

 

PROBLEM Z USTAWIENIEM INTERNETU W myPhone HAMMER PLUS (2016-07-29 20:51)

Witam serdecznie. post na forum to ostatnia deska ratunku . próbowałem już wszystkiego aby ustawić internet  w moim telefonie , postępowałem zgodnie z instrukcją zawartą na stronie nju wpisywałem wszystkie ustawieni jakie znalazłem  i nic  następnie zadzwoniłem do biura obsługi klienta nju mobile ale tam usłyszałem ku mojemu zdziwieniu  że niestety nie pomożemy panu . znalazłem na forum ustawienia postanowiłem że  je wpisze i nadal lipa . jak wchodzę w ikonę internetu w moim telefonie to owszem ładuje się strona google  a jak w wyszukiwarkę wpisze cokolwiek to znowu ładuje mi się strona google. nie wiem jak sobie z tym poradzić bardzo proszę o pomoc.

~patryk

 

PROBLEM Z USTAWIENIEM INTERNETU W myPhone HAMMER PLUS (2016-07-30 01:20)

nie znam tego telefonu.
Co do internetu to musisz pobawić się ustawieniami, w zasadzie jako APN sprawdź, czy masz wpisany "internet" i musi to działać.
Jeśli coś nie śmiga to stawiam na problem z ustawieniami w Twoim telefonie.

Jak masz modem 3G/4G to włóż kartę SIM do modemu i sprawdź jak wtedy śmiga net albo zobacz na innym telefonie kogoś z rodziny itp.

 

PROBLEM Z USTAWIENIEM INTERNETU W myPhone HAMMER PLUS (2016-07-30 06:30)

ok. dzięki za info . to dziś będę podejmował kolejną próbę  uruchomienia internetu . o wynikach tej że potyczki poinformuje zainteresowanych :D

~gość1469853041982

 

PROBLEM Z USTAWIENIEM INTERNETU W myPhone HAMMER PLUS (2020-01-26 16:55)

to jest odpowiedź na post:

Witam serdecznie. post na forum to ostatnia deska ratunku . próbowałem już wszystkiego aby ustawić internet  w moim telefonie , postępowałem zgodnie z instrukcją zawartą na stronie nju wpisywałem wszystkie ustawieni jakie znalazłem  i nic  następnie zadzwoniłem do biura obsługi klienta nju mobile ale tam usłyszałem ku mojemu zdziwieniu  że niestety nie pomożemy panu . znalazłem na forum ustawienia postanowiłem że  je wpisze i nadal lipa . jak wchodzę w ikonę internetu w moim telefonie to owszem ładuje się strona google  a jak w wyszukiwarkę wpisze cokolwiek to znowu ładuje mi się strona google. nie wiem jak sobie z tym poradzić bardzo proszę o pomoc.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1580054123581

odpowiedź

PROBLEM Z USTAWIENIEM INTERNETU W myPhone HAMMER PLUS | ~patryk (29.07.2016, 20:51)

Witam serdecznie. post na forum to ostatnia deska ratunku . próbowałem już wszystkiego aby ustawić internet  w moim telefonie , postępowałem zgodnie z instrukcją zawartą na stronie nju wpisywałem wszystkie ustawieni jakie znalazłem  i nic  następnie zadzwoniłem do biura obsługi klienta nju mobile ale tam usłyszałem ku mojemu zdziwieniu  że niestety nie pomożemy panu . znalazłem na forum ustawienia postanowiłem że  je wpisze i nadal lipa . jak wchodzę w ikonę internetu w moim telefonie to owszem ładuje się strona google  a jak w wyszukiwarkę wpisze cokolwiek to znowu ładuje mi się strona google. nie wiem jak sobie z tym poradzić bardzo proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników