forumnju z rachunkiemofertaBlokowanie połączeń wychodzących

Blokowanie połączeń wychodzących

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-10-24 11:18)

Zablokowano mi połączenia wychodzące mimo ze wszystko zapłaciłem nie mam dalej połączeń wychodzących

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-10-25 12:16)

Nie jesteś jedyny, który po czasie dopłacił brakującą kwotę i ma problem z odblokowaniem połączeń. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i ewentualnie napisz zgłoszenie, że opłaciłeś i prosisz o odblokowanie. Bądź poczytaj co na ten temat mówi regulamin.

Jaki z tego morał, płać rachunki na czas, a nie np. miesiąc po terminie to nie będzie problemu.
A jeśli opłacanie rachunku 20-50zł/mc stanowi jakiś problem to zawsze możesz przejść do oferty na kartę lub innej sieci, bo nie masz cyrografu, który by Ciebie usidlił.

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-01 14:41)

to jest odpowiedź na post:

Zablokowano mi połączenia wychodzące mimo ze wszystko zapłaciłem nie mam dalej połączeń wychodzących

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-08 23:05)

Mi zablokowano wszystkie połaczenia (przychodzące i wychodzące) w pierwszym dniu opóżnienia płatności. Po 2 dniach zapłaciłam. Teraz mija tydzień, a dalej nie odbieram połaczeń ani nie uzyskałam odpowiedzi z windykacji. Do sądu mam już iśc czy co?

~bibi

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-27 08:39)

Mi złodzieje zablokowali kartę jak mam 20 zł na koncie. 


Pytam się czemu , mam na kącie doładowuję więc dzwonię. 


Złodziejska sieć . 


PYTAM CZEMU ???

~zenobiusz

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-27 10:39)

to jest odpowiedź na post:

Mi złodzieje zablokowali kartę jak mam 20 zł na koncie. 
Pytam się czemu , mam na kącie doładowuję więc dzwonię. 
Złodziejska sieć . 
PYTAM CZEMU ???


Po gramatyce zdań, można przypuszczać, że to "krzysiek_d4"
<font face="OpenSans-Bold, Helvetica, Arial, sans-serif">Sposób na trolla, to ignorancja.</font>

~sambor

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-27 23:06)

to jest odpowiedź na post:


Po gramatyce zdań, można przypuszczać, że to "krzysiek_d4"
<font face="OpenSans-Bold, Helvetica, Arial, sans-serif">Sposób na trolla, to ignorancja.</font>

Trzykrotne wyróżnianie tekstu świadczy o twojej gramatyce. Chorzy ludzie stosują urojone zasady pisowni.

Już cię szukam. Głupich ignoruje - tym się może wybronić.
Coś bardzo się mnie boicie?

Do normalnych "niezawodowych" forumowiczów nju nie sugerujcie się wpisami "wszystkowiedzących"forumowych hejterów. Ich wpisy to hejty nju.

Kolejny hejter_ski wpis gościa - powyżej - który wprowadza was w błąd. Zawodowo jak widać zajmuje się "ogłupianiem" zgłaszających tu swoje problemy.
Swego czasu radzili mi - odnośnie zawyżonej faktury - abym "płacił i płakał". Nie zapłaciłem i nie płakałem.
Nie zapłaciłem - jak dotychczas żadnej zawyżonej faktury a było ich w tym roku 5 (na 10 wszystkich).

Przeglądajcie też inne fora gdzie są obiektywne wypowiedzi innych użytkowników. 
Ja stamtąd dowiedziałem się, jakie są praktyki odnośnie wystawiania zawyżonych faktur i jak się przed nimi bronić. Skąd się biorą nieistniejące transfery danych na początku okresu rozliczeniowego.<br > <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:"Times New Roman","serif";mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-ansi-language:PL;mso-fareast-language: EN-US;mso-bidi-language:AR-SA"><br >

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-28 23:46)

Nie moge dzwonić ani wysyłac sms, lecz z internetu normalnie kożystam. Nju co jest?? faktury do zapłaty jeszcze nie otrzymałem więc nie wiem o co wam chodzi.

~ciastek

odpowiedź

Blokowanie połączeń wychodzących | gość1422451105506 (24.10.2015, 11:18)

Zablokowano mi połączenia wychodzące mimo ze wszystko zapłaciłem nie mam dalej połączeń wychodzących
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników